22 Ağustos 2016 Pazartesi

Keçe Loğusa Tacı ve Bebek Arabası Anahtarlık Modeli

 Keçeyle yapılabilecek o kadar çok model var ki... Araştırdığınız zaman göreceksiniz. Ben keçeyle kızçemin doğum günü telaşında tanıştım. Ne yapsam diye araştırırken buldum ve önce en basitleriyle başladım. Sırada yapılmayı beklenen çoook proje var. Görseniz keçeyle neler neler yapmışlar bebek kapı süsleri, sehpa üstü için(sanırım ismi runner) süs, kapı önü paspas süslemesi, balkon süsleri, tablolar....say say bitmez.
 

Ben genelde kendi çabalarımla bir şeyler yapmayı seviyorum. Her şeyi hazır almak bana göre değil. Böyle daha çok mutlu oluyorum hem eğlenceli bir uğraş terapi gibi. Bu loğusa tacı ve anahtarlıkları da çok sevdiğim bir arkadaşıma yapmıştım.

Yapmak isteyenler için:
 Keçeyi bulunduğunuz yerdeki hobi satış yerlerinden ya da internetten temin edebilirsiniz. Kalın ve ince keçe olarak iki çeşidi var.Bu şekilde dolgulu anahtarlık yapacaksanız ince keçe tercih edin. Ben sadece tekerleklerine kalın keçe kullandım. Tekerleklerin orta kısımlarına renkli boncuk diktim. Bu boncukların ahşap olanları da plastikleri de var. Ben plastik kullandım.Orta şeritleri de keçeden kestim. Su taşı da kullanabilirsiniz. Loğusa tacı tülü evde vardı değerlendirdim. Tuhafiyelerde metre hesabına kristal tüller satılıyor onlarla da yapabilirsiniz. Yapana kolay gelsin:))) 

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı